Tarotové trojky

6. října 2012 v 16:51 |  Tarot

Trojka je číslo tvořivosti, růstu, činu, energie a nadšení. Tazatel si teď užívá toho čeho se dosáhlo díky partnerství započato dvojkami. Kromě mečové trojky, která může znamenat zklamání, je číslo tři optimistické znamení.

Pohárová trojka - NadšeníŽezlová trojka - ČinMincová trojka - Energie

Mečová trojka - Ztráta, žal, odloučení, mračna na obzoru


Pohárová trojka s touto kartou se pojí štěstí a spokojenost. Svatba i narození dítěte. Po nemoci značí uzdravení také obnovení důvěry. Při obracené kartě značí zklamání.

Žezlová trojka je symbolem optimismu ohledně nového podniku. Tazatel je plný nadšení a inspirace a chystá se do fáze pokračování něčeho započatého. Nepřímo slibuje úspěšný výsledek. Pro tazatele je to skvělý čas prosadit sebe a svůj talent. protože jedná podle svého přesvědčení. Při obrácené kartě je nejistota zda se pustit do něčeho nového.

Mincová trojka - setrvalé úsilí přinese uspokojení a úspěch. Tazatel potřebuje využít naplno své schopnosti. nyní rozvíjí svůj talent a pokročí se ve všem na čem se v současné době pracuje. V obrácené pozici je tazatel lhostejný k úkolům co má před sebou.

Mečová trojka - v tomto případě se tazatel může připravit na zklamání a rozruch. Něco končí a přchází bolest a lítost. Může se jednat o rozpa vztahu, odloučení, nebo prudkou hádku , ale je to nevyhnutelné a nutné jen tak se uvolní cesta do budoucnosti. Obrácená karta značí neochotu postavit se problémům čelem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama