Tarotové čtyrky

4. října 2012 v 21:54 |  Tarot

V tarotech znamenají stabilitu, bezpečí, strukturu a pořádek. Neznamená to však nevýraznost, nějaký řád potřebujeme v životě všichni.

Žezlová čtyrka je oslava toho co je, úspěch a tazatel musí být právem spokojen, sklízí plody své práce, těšit se může na období míru a poklidu taky je možná i dovolená.

Pohárová čtyrka o nutnosti vstát a jít, nechat si podat pomocnou ruku, trucováním se nic nedosáhne. musí převést odpovědnost za slepou uličku, je tu možnost sice pomalého, ale pokroku.

Mincová čtyrka ta varuje před lakotou, před přílišnou hrabivostí, před lpěním na majetku, kvůli strachu ze ztráty; při lpění začne stagnovat a přestane růst. Je to karta hmotné zabezpečenosti, jistoty v penězech. Cena nezávisí na tom co vlastníme.

Mečová čtyrka je o odpočinku o nutnosti relaxace, vypnutí z přílišnéhí vypjetí sil třeba v práci a ze stresu, tazatel potřebuje být nějakou dobu sám, aby si odpočinul a nabral síly. Taky jde o dobu třeba rekonvalescence. Je to tedy období odloučení nařízené nebo to tak prostě vyplyne a vždy je to nutné a má to tak být a bývá to pravým požehnáním pro tazatele.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama