Esa

4. října 2012 v 21:53 |  Tarot

Všechna esa v tarotu představují základ a odrazový můstek, podstatu. Jsou znamením tvořivého potencionálu, nových začátků a toho, že pro tazatele nastává čas chopit se činu. Tyto karty vytvoří nové příležitosti pro růst a změnu, když je tazatel ochoten chopit se iniciativy.

Vzduch a Oheň jsou aktivní, Voda a Země jsou pasivní.

Kdo chce začít něco nového konečně se pustit do akce a objeví se mu ve výkladu právě Eso holí tak je na nejlepší cestě. Odvaha se cení a je nakloněno z dokončováním je to tu jinak a nesmí se polevit. Představuje nápor a obnovení tvořivé energie, které jsou známkou nového začátku. Inspirace, vzrušení a nadšení prožití nového duchovního uvědomění.

Eso pohárů je ve výkladu emocionální spokojenost stávajícího nebo i nového začínajícího vztahu. Je to slibná karta - představuje radost, lásku i spokojenost. Jsou to city, emoce, nové počátky, narození dítěte, zamilování. Voda přináší život. Tazatel vstupuje do plodně, šťastné, pozitivní fáze a měl by si toho vážit. Může značit i probuzení tvůrčího talenu i rostoucí spirituální pochopení.

Eso mincí zde je vybudován plán, jde o praktické věci, počátky. Fyzické i materiální pohodlí, duševní pohoda a pocit vnitřní důležitosti. Může se očekávat vlastní spokojenost s životem. V tomto případě jsou na obzoru peníze a úspěch. Výhry, dědictví. Je fyzická energie i materiální prostředky, aby pracoval na splnění svých cílů a uskutečňil své ambice.

Eso mečů je na zteči, je připraveno hbitě. Nevhnutelnost změny na vnitřní i vnější úrovni. Mocný příval mentální energi. Jde o jasné myšlení a schopnost dělat rozumná rozhodnutí pomohou překonat překážky, Šance o spravedlivý výsledek nějaké právní záležitosti. Tak třeba na 1.místě astrologického karetního výkladu mluví o ovážnějším a rozhodnějším chování než kdy předtím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama